لوگوتایپ مفهومی

لوگو عجایب جهان

شاید اولین ذهنیتی که در مخاطب از فعالیت یا کسب و کار شما شکل میگیرد.تاثیری است که لوگو یا نماد شما بر ذهن او میگذارد.از لوگو مفهومی یا انتزاعی برای انتقال مفاهیم یا به تصویر کشیدن یک هویت و یا بیان ایک حس و حال استفاده میشود.
به عکس رو به رو دقت کنید، این تصویر یک لوگو مفهومی ترکیبی(لوگوتایپ+نماد) و طراحی شده برای سایت عجایب جهان می باشد. از تصویر چشم خیره و متعجب به عنوان نماد و لوگو اصلی سایت و فونت خاص کلمه "عجایب جهان" برای انتقال حس تعجب و وحشت به عنوان لوگوتایپ استفاده شده است.

طراحی:میم.ت
برای سفارش طراحی لوگو و لوگوتایپ مفهومی کلیک کنید.


طراحی لوگو مفهومی سفارش طراحی لوگو لوگو عجایب جهان تایپوگرافی طراحی لوگوتایپ میم ت محیا رحیم تبریزی طراحی لوگو طراحی لوگو حرفه ای

سایر پست ها ...

از کتاب شور زندگی(زندگی ونسان ونگوگ):

البته که برای کاری خلق شده ام. همان کاری که همه زندگی ام در پی اش بودم و هیچ وقت به فکرم نرسید!
موقعی که در آمستردام و بروکسل درس میخواندم، همیشه احتیاج عمیقی به نقاشی کردن داشتم ،ولی به خودم اجازه ی این کار را نمی دادم. می ترسیدم که این، مانع کار اصلیم شود،کار اصلیم!... چه کوردل بودم!
درطی این سال ها چیزی می خواست از وجود من بتراود و من مانعش می شدم. آن را عقب می زدم! حالا بیست و هفت سال دارم، بدون اینکه کاری کرده باشم.
تئو، چه روزهای سختی که گذراندم و کار کردم و کوشیدم که مقصود و معنایی از زندگی بیرون بکشم و آن را نشناختم. ولی حالا که آن را می شناسم دیگر هیچ وقت دلسرد نخواهم شد. بعد از این همه سال تلف شده بالاخره من راه خودم را پیدا کردم، نقاش خواهم شد.

نقاشی از کارگر
سکوت
نقاشی مفهومی گذر عمر
گذر عمر
عمر خیام
عمر خیام