سفارش خدمات طراحی گرافیک

گرافیک هنر انتقال یک مفهوم، ایده یا پیام در قالب یک تصویر بصری به مخاطب می باشد. این واژه از ریشه یونانی (GRAPHEIN) به معنای حکاکی گرفته شده است.
به شخصی گرافیست می گوییم که بتواند با شناخت از یک موضوع و بر پایه خلاقیت وهنر خود، به ایده  منحصر به فرد بصری  در خصوص موضوع دست پیدا کند . علاوه بر این، یک گرافیست باید مهارت ارتباط و استفاده ازکامپیوتر را نیز به خوبی فراگرفته باشد.
امروزه از هنر گرافیک در تبلیغات  تجاری و فرهنگی، هویت سازمانی و ایجاد نام تجاری، انتشارات (مجلات،روزنامه ها)، رسانه ها و بازی های رایانه ای استفاده می شود.
در این مجموعه برآنیم که با ارایه ایده های نو و طرح های منحصر به فرد گرافیکی، پاسخگوی نیاز شما عزیزان باشیم.

از کتاب شور زندگی(زندگی ونسان ونگوگ):

البته که برای کاری خلق شده ام. همان کاری که همه زندگی ام در پی اش بودم و هیچ وقت به فکرم نرسید!
موقعی که در آمستردام و بروکسل درس میخواندم، همیشه احتیاج عمیقی به نقاشی کردن داشتم ،ولی به خودم اجازه ی این کار را نمی دادم. می ترسیدم که این، مانع کار اصلیم شود،کار اصلیم!... چه کوردل بودم!
درطی این سال ها چیزی می خواست از وجود من بتراود و من مانعش می شدم. آن را عقب می زدم! حالا بیست و هفت سال دارم، بدون اینکه کاری کرده باشم.
تئو، چه روزهای سختی که گذراندم و کار کردم و کوشیدم که مقصود و معنایی از زندگی بیرون بکشم و آن را نشناختم. ولی حالا که آن را می شناسم دیگر هیچ وقت دلسرد نخواهم شد. بعد از این همه سال تلف شده بالاخره من راه خودم را پیدا کردم، نقاش خواهم شد.

نقاشی از کارگر
سکوت
نقاشی مفهومی گذر عمر
گذر عمر
عمر خیام
عمر خیام