سفارش طراحی پوستر تبليغاتي و کاور موزیک

پوستر یک نمای گرافیکی است، که از دو جز اصلی تصویر و متن تشکیل میشود و به واسطه طراحی منحصر به فردش میتواند افراد را تحت تاثیر قرار دهد.

پوسترها در انواع مختلفی طراحی میشوند .یکی از مهم ترین انوع آن، پوستر تبلیغاتی است. به طوری که تلفیق عکس و متن مناسب در آن میتواند مخاطب را تشویق به استفاده از محصول یا خدمات مربوطه کند. از انواع دیگر پوستر میتوان پوسترهای محیطی، یعنی پوسترهایی که مربوط به همایش ها، نمایشگاه ها،برگزاری کنسرت ها، تئاترها و پوستر مربوط به فیلم های سینمایی است، را نام برد.
همچنین میتوان از پوسترها جهت انتقال یک پیام یا گسترش یک خط فکر نیز استفاده کرد. برای مثال پوسترهایی چون پوسترهای مذهبی و سیاسی در این دسته بندی قرار میگیرند.
نوع دیگری از پوسترها نیز تحت عنوان پوسترهای آموزشی وجود دارد. در این نوع از پوستر قسمتی از مقاله یا کنفرانس به همراه ریزه کاری های گرافیکی به نمایش گذاشته میشود.

مهم ترین علت جذابیت یک پوستر خلاقیت طراح است که میتواند مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد و پیامی را به او انتقال دهد. علاوه بر این، طراحی یک پوستر حرفه ای اصول و قواعدی دارد که هر طراح باید آن را رعایت کند. در گروه طراحی میم.ت گراف طراحی پوستر حرفه ای در دو پلان ارایه میشود . در پلان الماس طراحی پوستر به همراه یک طرح مفهومی و انتزاعی ارایه میشود. اما، در پلان طلا، طراحی ومونتاژ پوستر با استفاده از تصویر یا عکس مورد نظر مشتری انجام میشود.


  طراحی پوستر پلان الماس 💎

950,000 تومان

✔ساخت پوستر +نقاشی دیجیتال مفهومی و تایپوگرافی، منحصر به فرد و خلاقانه
فرمت PSD, EPS
✔ویرایش نامحدود


 طراحی پوستر پلان طلا🏅

350,000 تومان

✔ساخت پوستر با استفاده از عکس انتخابی و خطاطی به صورت مفهومی
فرمت PSD, EPS
✔ویرایش تا 5 مرتبه

حتما بارها برای شما نیز پیش آمده است، که به دلیل طراحی زیبای جلد یک کتاب راغب به خرید و استفاده از آن کتاب شده باشید. آلبوم موسیقی نیز مانند کتاب است!
شاید پیش از آنکه هنرمند عرصه موسیقی، اثرش را منتشر کند، اولین علت کشش مخاطب به آن موسیقی طراحی جذاب، مفهومی و اثر بخش کاور آن موسیقی باشد. در ادامه با ارایه دو پلان در زمینه طراحی کاور با شما همراه خواهیم بود.


  طراحی کاور موزیک پلان الماس💎

950,000 تومان

✔ساخت کاور + نقاشی دیجیتال مفهومی و تایپوگرافی، ایده منحصر به فرد و خلاقانه
فرمت PSD, EPS
✔ویرایش نامحدود


  طراحی کاور موزیک پلان طلا🏅

350,000 تومان

✔ ساخت کاور موسیقی با استفاده از عکس انتخابی و خطاطی به صورت مفهومی
فرمت PSD, EPS
✔ویرایش تا 5 مرتبه
از کتاب شور زندگی(زندگی ونسان ونگوگ):

البته که برای کاری خلق شده ام. همان کاری که همه زندگی ام در پی اش بودم و هیچ وقت به فکرم نرسید!
موقعی که در آمستردام و بروکسل درس میخواندم، همیشه احتیاج عمیقی به نقاشی کردن داشتم ،ولی به خودم اجازه ی این کار را نمی دادم. می ترسیدم که این، مانع کار اصلیم شود،کار اصلیم!... چه کوردل بودم!
درطی این سال ها چیزی می خواست از وجود من بتراود و من مانعش می شدم. آن را عقب می زدم! حالا بیست و هفت سال دارم، بدون اینکه کاری کرده باشم.
تئو، چه روزهای سختی که گذراندم و کار کردم و کوشیدم که مقصود و معنایی از زندگی بیرون بکشم و آن را نشناختم. ولی حالا که آن را می شناسم دیگر هیچ وقت دلسرد نخواهم شد. بعد از این همه سال تلف شده بالاخره من راه خودم را پیدا کردم، نقاش خواهم شد.

نقاشی از کارگر
سکوت
نقاشی مفهومی گذر عمر
گذر عمر
عمر خیام
عمر خیام