در مرکز طراحی میم.ت گراف دریافت کلیه سفارشات طراحی،تنظیم قرارداد و پرداخت، به صورت آنلاین و از طریق وب سایت انجام شده و پس از آن، طرح های نهایی به ایمیل ثبت شده کاربران ارسال میشود. جهت سفارش خدمات طراحی و عقد قرار داد مراحل زیر را طی کنید.


1-ابتدا از منو، قسمت خدمات طراحی پلان مورد نظر خود را انتخاب  کرده و پس از آن، روی دکمه "سفارش و عقد قرارداد" کلیک کنید.2-اگر کاربر سایت می باشید با نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید؛ در غیر این صورت، ثبت نام کنید.3- در این مرحله بعد از پر کردن فیلدهای مورد نظر و امضای قرارداد (پذیرفتن قوانین سایت)، به منظور پرداخت 40 درصد مبلغ قرارداد، به سیستم بانکی هدایت خواهید شد.4- برای پرداخت از طریق دروازه ی امن "زرین پال" وارد یکی از سیستم های بانکی میشوید، پس از ارجاع به بانک و مشاهده ی این صفحه، اطلاعات کارت اعتباری (شماره ۱۶ رقمی کارت، رمز دوم ،تاریخ انقضا و شماره ی درج شده پشت کارت CVV2 )خود را که قابلیت پرداخت آنرا قبلاً فعال کرده اید وارد کنید.5- با پرداخت 40 درصد از صورتحساب، طرح های پیشنهادی در موعد مقرر،جهت تایید به ایمیل شما ارسال میشود.6-در نهایت، با پرداخت مابقی صورتحساب در دو نوبت طرح نهایی ویرایش و تکمیل شده و به ایمیل شما ارسال میشود.

از کتاب شور زندگی(زندگی ونسان ونگوگ):

البته که برای کاری خلق شده ام. همان کاری که همه زندگی ام در پی اش بودم و هیچ وقت به فکرم نرسید!
موقعی که در آمستردام و بروکسل درس میخواندم، همیشه احتیاج عمیقی به نقاشی کردن داشتم ،ولی به خودم اجازه ی این کار را نمی دادم. می ترسیدم که این، مانع کار اصلیم شود،کار اصلیم!... چه کوردل بودم!
درطی این سال ها چیزی می خواست از وجود من بتراود و من مانعش می شدم. آن را عقب می زدم! حالا بیست و هفت سال دارم، بدون اینکه کاری کرده باشم.
تئو، چه روزهای سختی که گذراندم و کار کردم و کوشیدم که مقصود و معنایی از زندگی بیرون بکشم و آن را نشناختم. ولی حالا که آن را می شناسم دیگر هیچ وقت دلسرد نخواهم شد. بعد از این همه سال تلف شده بالاخره من راه خودم را پیدا کردم، نقاش خواهم شد.