در مرکز طراحی میم.ت گراف دریافت کلیه سفارشات طراحی،تنظیم قرارداد و پرداخت، به صورت آنلاین و از طریق وب سایت انجام شده و پس از آن، طرح های نهایی به ایمیل ثبت شده کاربران ارسال میشود. جهت سفارش خدمات طراحی و عقد قرار داد مراحل زیر را طی کنید.


1-ابتدا از منو، قسمت خدمات طراحی پلان مورد نظر خود را انتخاب  کرده و پس از آن، روی دکمه "سفارش و عقد قرارداد" کلیک کنید.2-اگر کاربر سایت می باشید با نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید؛ در غیر این صورت، ثبت نام کنید.3- در این مرحله بعد از پر کردن فیلدهای مورد نظر و امضای قرارداد (پذیرفتن قوانین سایت)، به منظور پرداخت 40 درصد مبلغ قرارداد، به سیستم بانکی هدایت خواهید شد.4- برای پرداخت از طریق دروازه ی امن "زرین پال" وارد یکی از سیستم های بانکی میشوید، پس از ارجاع به بانک و مشاهده ی این صفحه، اطلاعات کارت اعتباری (شماره ۱۶ رقمی کارت، رمز دوم ،تاریخ انقضا و شماره ی درج شده پشت کارت CVV2 )خود را که قابلیت پرداخت آنرا قبلاً فعال کرده اید وارد کنید.5- با پرداخت 40 درصد از صورتحساب، طرح های پیشنهادی در موعد مقرر،جهت تایید به ایمیل شما ارسال میشود.6-در نهایت، با پرداخت مابقی صورتحساب در دو نوبت طرح نهایی ویرایش و تکمیل شده و به ایمیل شما ارسال میشود.

از کتاب شور زندگی(زندگی ونسان ونگوگ):

البته که برای کاری خلق شده ام. همان کاری که همه زندگی ام در پی اش بودم و هیچ وقت به فکرم نرسید!
موقعی که در آمستردام و بروکسل درس میخواندم، همیشه احتیاج عمیقی به نقاشی کردن داشتم ،ولی به خودم اجازه ی این کار را نمی دادم. می ترسیدم که این، مانع کار اصلیم شود،کار اصلیم!... چه کوردل بودم!
درطی این سال ها چیزی می خواست از وجود من بتراود و من مانعش می شدم. آن را عقب می زدم! حالا بیست و هفت سال دارم، بدون اینکه کاری کرده باشم.
تئو، چه روزهای سختی که گذراندم و کار کردم و کوشیدم که مقصود و معنایی از زندگی بیرون بکشم و آن را نشناختم. ولی حالا که آن را می شناسم دیگر هیچ وقت دلسرد نخواهم شد. بعد از این همه سال تلف شده بالاخره من راه خودم را پیدا کردم، نقاش خواهم شد.

نقاشی از کارگر
سکوت
نقاشی مفهومی گذر عمر
گذر عمر
عمر خیام
عمر خیام