سفارش تصويرسازی و نقاشی ديجيتال مفهومی

تصویرسازی بر گرفته از کلمه (illustration) که ریشه ای فرانسوی-لاتین بوده و به معنای روشنگری می باشد. این هنر یکی از زیر شاخه های هنرهای کاربردی-تجسمی است . در واقع ،اثر خلاقانه ای است که میتواند تجسم تصویری یک مفهوم، یا روایت یک داستان باشد. تصویرسازی را میتوان گونه ای از نقاشی به شمار آورد، که با هدف مشخص طراحی میشود و موضوع کار آن میتواند مفاهیم اجتماعی، سیاسی،تبلیغات، بازی های رایانه ای و انیمیشن، داستان های مذهبی، تاریخی و ... باشد.
تصویرسازی سنتی همان ایجاد تصویر به صورت نقاشی با رنگ ،حکاکی و پیکر تراشی است. آثار نقاشی به جا مانده از نسخه های خطی، نقش سربازان هخامنشی بر روی بناهای تخت جمشید و آثار هنری دوره رنسانس در اروپا مثال هایی از این هنر میباشد. با گذشت زمان تکنیک ها و ابزارهای پیاده سازی برای تصویرسازی نیز، تغییر کرد. به طوری که، بسیاری از تصویرگران به جای رنگ و بوم از کامپیوتر و ابزارهای گرافیکی استفاده میکنند.

در گروه طراحی میم.ت گراف، خدمات تصویرسازی به سه دسته زیر تقسیم میشود، که در ادامه به توضیح مختصر هر دسته میپردازیم.

نقاشی مفهومی گونه ای از نقاشی است، که در آن ها فکر و ایده ی هنری بیش از پیاده سازی و اجرای کار حائز اهمیت است. در خلق اینگونه آثار هنری، آنچه مهم است تبدیل اندیشه و ذهن به اثر هنری است.

در نقاشی دیجیتال ابزار هنرمند تبلت گرافیکی و قلم نوری است. به طوری که،نقش تصویر با اتصال این ابزار به کامپیوتر و به کمک برنامه های کاربردی چون Photoshop و Corell میسر میشود. بنابراین، تصویر نهایی با استفاده از برنامه نویسی و هوش مصنوعی ایجاد شده و نتیجه پردازش دنباله ای از صفر ویک هاست.


 تصویرسازی انیمیشن

1,100,000 تومان

✔تصویرسازی انیمیشن و بازی های رایانه ای
✔طراحی سه بعدی، تک فریم
فرمت PSD, EPS
✔ویرایش تا 5 مرتبه


 نقاشی مفهومی دیجیتال

450,000 تومان

✔مناسب برای رسانه های چاپی
✔طراحی خلاق و منحصر به فرد
فرمت PSD
✔ویرایش تا 3 مرتبه

"یک تصویر، ارزشمند تر از هزاران کلمه است!"

در تجارت و آگهی های تبلیغاتی اولین قدم برای جذب مشتری استفاده از تصویری تاثیرگذار است. شاید تاثیری که یک تصویر مفهومی بر ذهن مخاطب میگذارد با هزاران جمله قابل قیاس نباشد.
طراحی بیلبورد (همان تابلوهای تبلیغاتی بزرگ در فضای مناسب ) یکی از مهم ترین طراحی های تبلیغاتی است .زمانی که تصویر یک بیلبورد مخاطب را جذب میکند، این تصویر در ناخودآگاه او ثبت میشود ونام برند را در نظر او پر رنگ میکند.بنابراین، ضریب استفاده از آن برند به طور محسوسی افزایش پیدا میکند.
شاید بارها پیش آمده باشد که تصویر بسته بندی جذاب یک محصول ما را راغب به خرید آن کرده باشد.بنابراین، یک طراحی مناسب برای خدمات یا محصولات یکی از مهم ترین اقدامات بازاریابی برای جذب مشتری است.
در مرکز طراحی ما طراحی بیلبورد و طراحی بسته بندی در دو پلان عرضه میشود. در پلان الماس تصویرسازی به همراه یک ایده جدید و طرح مفهومی انجام میشود. اما، در پلان طلا تصویرسازی و مونتاژ، با استفاده از عکس ارسالی توسط کاربر صورت میگیرد.


 تصویر سازی تبلیغاتی پلان الماس

1,100,000 تومان

✔مناسب برای آگهی های تجاری ، بیلبوردهای تبلیغاتی و طراحی بسته بندی کالاهای مصرفی
✔طراحی سه بعدی
فرمت PSD, EPS
✔طراحی خلاقانه و منحصر به فرد و مفهومی
✔ویرایش تا 5 مرتبه


 تصویرسازی تبلیغاتی پلان طلا

450,000 تومان

✔مناسب برای آگهی های تجاری ، بیلبوردهای تبلیغاتی و طراحی بسته بندی کالاهای مصرفی
✔تصویرسازی با استفاده از عکس انتخابی کاربر
فرمت PSD, EPS
✔طراحی خلاقانه و منحصر به فرد
✔ویرایش تا3 مرتبهخدمات طراحی میم.ت گراف در این دسته در دو پلان طراحی ست اداری و طراحی بنر وب سایت ارایه میشود.
پلان طراحی ست اداری شامل ،طراحی سربرگ(بخشی در بالای نامه های اداری که شامل نام، لوگو و آدرس می باشد )،طراحی کارت ویزیت(کارتی که در خصوص اطلاعات کسب و کار فرد یا شرکت است) و طراحی پاکت نامه اداری(پاکتی که از آن برای مرسولات و قرارداد ها استفاده میشود) میباشد.
طراحی هدر یکی بخش های مهم در زمینه قالب سایت میباشد، که معرف جایگاه سایت یا خدمات و محصولاتی است که ارایه میدهد.
بنرهای تبلیغاتی صفحات گرافیکی هستند که معمولا برای معرفی خدمات یا محصولات به کار میروند و در صفحات وب قرار داده میشوند.شاید بنر یکی از ارزان ترین و ابتدایی ترین شیوه تبلیغات باشد، اما اگر تصویر بنر از جذابیت بالایی برخودار باشد، تمایل مشتری برای استفاده از محصول یا خدمات را به طور چشمگیری افزایش میدهد و میتواند ترافیک ورودی مناسبی را به وب سایت مربوط به برند تزریق کند.


 طراحی ست اداری

350,000 تومان

✔شامل(کارت ویزیت،سربرگ، پاکت نامه)
✔طراحی لایه باز
فرمت PSD, EPS
✔ویرایش تا 3 مرتبه


 طراحی هدر،بنر ، اسلایدر

250,000 تومان

✔مناسب برای طراحی هدر،بنر و اسلایدر وب سایت
✔طراحی لایه باز
فرمت PSD, EPS
✔ویرایش تا 5 مرتبه
از کتاب شور زندگی(زندگی ونسان ونگوگ):

البته که برای کاری خلق شده ام. همان کاری که همه زندگی ام در پی اش بودم و هیچ وقت به فکرم نرسید!
موقعی که در آمستردام و بروکسل درس میخواندم، همیشه احتیاج عمیقی به نقاشی کردن داشتم ،ولی به خودم اجازه ی این کار را نمی دادم. می ترسیدم که این، مانع کار اصلیم شود،کار اصلیم!... چه کوردل بودم!
درطی این سال ها چیزی می خواست از وجود من بتراود و من مانعش می شدم. آن را عقب می زدم! حالا بیست و هفت سال دارم، بدون اینکه کاری کرده باشم.
تئو، چه روزهای سختی که گذراندم و کار کردم و کوشیدم که مقصود و معنایی از زندگی بیرون بکشم و آن را نشناختم. ولی حالا که آن را می شناسم دیگر هیچ وقت دلسرد نخواهم شد. بعد از این همه سال تلف شده بالاخره من راه خودم را پیدا کردم، نقاش خواهم شد.

نقاشی از کارگر
سکوت
نقاشی مفهومی گذر عمر
گذر عمر
عمر خیام
عمر خیام